Bądź wdzięczny za wszystko co masz!

new-years-eve-1040633_1280

Codziennie przed snem mówię sobie za co jestem wdzięczna. Staram się również robić to rano.

Rano jeszcze czasem mi to umyka, jednak staram się choć powiedzieć “Witaj Nowy Dniu!” z uśmiechem na ustach i od razu tak jakoś pozytywniej mi na sercu. Dziwne? Moim zdaniem nie.

Po co to robię?

Welcome new day, here I come!:) Bycie wdzięcznym to ważny nawyk, który warto nabyć. Taka wdzięczność potrafi pozytywnie nastroić do dobrego snu i kolejnego dnia. Bycie wdzięcznym każdego dnia napełnia wszechświat i nas samych pozytywną energią. Takiego dnia zawsze już wszystko pójdzie po naszej myśli, a my jesteśmy elastyczni i gotowi na kolejne zmiany. Właśnie po to. Chcę być po prostu szczęśliwa każdego dnia. Ale to chyba każdy chce, prawda? Ty też?

Za co jestem wdzięczna? Żeby ci pokazać, że to nie jest trudne i ty napewno też masz wiele rzeczy, za które jesteś wdzięczny, przedstawię ci kilka moich wdzięczności. Jest tego naprawdę wiele. Szczerze? Wdzięcznym można być za wszystko. 🙂 Oto moje wdzięczności:

  1. Jestem wdzięczna za to, że żyję i mogę tu być, gdzie jestem.
  2. Jestem wdzięczna za to, że mam wspaniałego męża, cudowną córeczkę  i szalonego kota.
  3. Jestem wdzięczna za to, że wszyscy jesteśmy zdrowi.
  4. Jestem wdzięczna za to, że mamy dach nad głową, mamy co jeść.
  5. Jestem wdzięczna za to że mam oboje rodziców.

renifer-lifebymada(ps. czapka reniferek mojej produkcji)

Każdy może być wdzięczny za coś innego. To już ty sam decydujesz co jest dla ciebie ważne / najważniejsze w życiu.

Zatrzymaj się na chwilę

Święta to okres spokoju, ciszy, zatrzymania się, zastanowienia i odpoczynku. Takie są dla mnie i takie chcę i będę mieć w tym roku (taki mam plan). Okres przedświąteczny jest świetną okazją, aby wejść już w ten klimat, co właśnie robię.

Zostało nam jeszcze kilka dni, może to dobry czas, żeby zacząć być wdzięcznym i rozpocząć ten okres z uśmiechem na twarzy i radością w sercu, ale pamiętaj, że każdy moment jest dobry.

Podobno nowe nawyki tworzy się przez 3 miesiące ciągłego powtarzania. Niech dzisiejsza noc będzie początkiem czegoś pięknego. Tego Ci życzę.

Jak również zdrowych, spokojnych, miłych i wesołych Świąt!

Pozdrawiam i wysyłam gorące uściski,
Magda ♥

Written By
More from Magda
Śnieżne RAW Kokosanki
Skoro za oknem mamy prawdziwą zimę i coś czuję, że jeszcze trochę...
Read More