O mnie

Hello sobotnie! Dziś przepiękna pogoda, pierwszy raz poczułam w końcu wiosnę. Nie mogę się już jej doczekać i jestem gotowa.✌ Kochani wspaniałego weekendu wam życzę! Buziaki // Hello on Saturday!:) Today is beautiful weather, the first time I felt early spring. I'm ready for spring, and I can't wait for it. Lovely I wish you a wonderful weekend! Xo

Hej!

Jestem Magda, a to jest miejsce, gdzie chcę i dzielę się z Tobą kawałkiem mojego życia.

Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś, znaczy to, że interesuje Cię Twoje zdrowie i chcesz po prostu dobrze czuć się w swoim ciele. Chcę tutaj dzielić się z tobą swoim doświadczeniem w tym obszarze.

Chcę się tutaj dzielić moimi ulubionymi przepisami kulinarnymi, inspiracjami, razem z tobą poszukiwać równowagi w życiu oraz pomóc Ci poprzez zgłębianie wiedzy, zdrowe nawyki jedzeniowe oraz aktywność fizyczną stać się lepszą wersją siebie. Wiem, że nie jest to proste, szczególnie gdy jest się mamą, ale wszystko da się połączyć. Pokarzę Ci jak.
A tym blogiem chcę Ciebie i siebie również inspirować do tego, abyśmy zaczęli poznawać siebie, zaczęli cieszyć się z tego, że jesteśmy, nauczyli się kochać siebie, kochali innych.

A tak bardziej prywatnie…Chcę jak najwięcej czasu spędzać z rodziną i cieszyć się każdą drogocenną chwilą ją jest nam dane przeżyć. Staram się celebrować każdy dzień, uwielbiam być mamą, kocham swoją rodzinę, podróże, zdrowo zjeść i projekty zrób to sam. Uczę się cieszyć z prostych rzeczy. Jestem dietetykiem oraz praktykuję jogę i medytację. Wyruszyłam w swoją podróż życia, codziennie uczę się wciąż nowych rzeczy o sobie, o innych, o naturze, o świecie. Jestem bardzo szczęśliwa mogąc dzielić tą podróż z wami i że wy będziecie częścią mojej podróży.

Jak zauważycie moje przepisy są wegańskie. Staram się, żyć według diety opartej na bazie roślin kwitnącą w duże ilości świeżych, surowych owoców i warzyw, zieleniny, orzechów, nasion, ale również roślin strączkowych czy ziarna. Jeśli chcesz przejść transformację z tradycyjnej diety na zdrowszą dietę wegańską lub surową to również jako dietetyk mogę Cię w tym wspomóc.

Mam nadzieję, że spodoba Ci się mój blog i uda mi się rozbudzić w tobie miłość do zdrowej żywności i aktywności. Bo zdrowe jedzenie jest ciekawe, smaczne, kolorowe, łatwe i po prostu niesamowite! Życie jest piękne.!

“Każdego dnia rodzimy się na nowo. To co robimy dziś ma największe znaczenie.” Budda

Możecie mnie również znaleźć na Instagramie i Facebooku.

Instagram: @sweetRAWstyle

Facebook: sweetRAWstyle

Peace, love… buziaki Magda :*

Jeśli masz ochotę napisz do mnie: lifebymada87@gmail.com
W sprawach współpracy odsyłam do zakładki WSPÓŁPRACA.