MOŻESZ TO ZROBIĆ! JEDEN KROK ZMIENIA WSZYSTKO! +Przepis na pyszne lody truskawkowe

Powtarzaj za mną: MOGĘ TO ZROBIĆ! ZROBIĘ TO!❤ Przestań mówić nie mogę, nie potrafię. Czy czujesz jak destrukcyjne są te słowa? Oczywiście, że możesz, tylko wybierasz tego nie robić.

Ludzie żyją wymówkami (żyją strachem), nie teraz bo… jest za drogie, bo jestem na wakacjach, bo ja to tak nie mogę, owoce mają za dużo cukru, potrzebuję więcej białka, ciężko być na zdrowej diecie, nie mam silnej woli. Nieprawda!

Poradzisz sobie. Jesteś silny/a. I ty głęboko w sobie wiesz o tym.? Zajrzyj w głąb. I zacznij swoją przygodę TU I TERAZ.

Zjedz sobie dziś owoce na jeden z posiłków, zrób sobie dużą pyszną sałatkę, wypij koktajl, wypij sok lub zjedz pyszne truskawkowe lody domowe❤?. Zadbaj o siebie. Twoje ciało to jedyne miejsce do życia jakie posiadasz. Zadbaj o nie. Nawadniaj się, nasycaj, oczyszczaj, słuchaj go (ciała) i więcej się uśmiechaj.

Zmiany zaczynają się od malutkich kroków. Potrafisz. Zrób ten pierwszy krok.?❤☉

Jeśli masz ochotę, jeśli to czujesz mogę Ci pomóc w zmianie. Napisz do mnie. lifebymada87@gmail.com zajrzyj na tutaj stronę i zobacz w czym Ci mogę pomóc.

A teraz zapraszam na przepis…

Pyszne domowe lody truskawkowe

W związku z tym, że ostatnio przyrzadzam posiłki intuicyjnie. I tym razem nie znam proporcji, ale myślę że sami pokombinujecie z ilościami i wyjdą wam przepyszniutkie surowe lody.❤

Potrzeba:

Mrożone banany, truskawki, mrożone mango.

Opis:

Banany wyjmuję trochę wcześniej z zamrażarki aby nie były aż tak bardzo zmrożone. Następnie banany, truskawki i mango oraz troszeczkę wody wrzucam/ wlewam do blendera o dużej mocy i blenduję. Pamiętajcie, aby bananów było zdecydowanie więcej niż truskawek.

I cóż. Gotowe! ❤?

Teraz gdy sezon truskawkowy w pełni, koniecznie spróbujcie tych lodów. Oczywiście możecie posypać je wiórkami kokosowymi i czym tak naprawdę pragniecie. Pamiętajcie tylko, że dla dobrego trawienia lepiej nie mieszać ze sobą zabardzo owoców z orzechami.

Życzę wam wspaniałych doznań i rozkoszy podczas zajadania lodów.

I jeszcze raz pamiętajcie każda zmiana zaczyna się od jednego małego kroku. Może te lody mogą być jednym z nich, na drodze ku bardziej świadomemu, zdrowszemu i szczęśliwszemu stylowi życia.

Miłości i radości, Magda?❤

Written By
More from Magda
Moje pierwsze takie święto – Dzień Mamy
  W tym roku pierwszy raz w życiu obchodzę ten piękny dzień,...
Read More