Co jem w ciągu dnia na surowo II trymestr ciąży + FILM

Będąc w II trymestrze ciąży czuję się świetnie, mam pełno energii, chęci i ochoty do działania. Nie pijam kawy, yerby i żadnych zamienników „dodających energii”. A mnie również potrzeba jej dużo, gdyż zajmuję się na co dzień bardzo aktywną 4 latką.

Moja dieta w II trymestrze ciąży bardzo nie uległa znaczącym zmianom. Nie jestem 100% na surowo, raczej robię sobie takie surowe dni, jaki możecie zobaczyć w tym filmiku lub w innych dostępnych na moim Youtubie WIBRACJE SZCZĘŚCIA, do którego subskrybcji was serdecznie zapraszam.
Dzisiaj w ramach inspiracji i odpowiedzi na wiele pytań, których dostaję mnóstwo od przyszłych mam, zamieszam przykład moich posiłków z surowego dnia. A na końcu przepis na pyszną RAWpizzę. ♥ Oczywiście zapraszam do obejrzenia filmu. ♥

Co jem w ciągu dnia w II trymestrze ciąży. SUROWY DZIEŃ.

RANEK.

Woda z cytryną.

I POSIŁEK. ŚNIADANIE.

Sok z mandarynek i selera naciowego. Co mają w sobie mandarynki. Co ma w sobie seler.

II POSIŁEK.

Miska winogron i borówek.

III POSIŁEK.

Sałatka z pomidorów, papryki, kiełek rzeżuchy, kilka daktyli, sałaty i marakui.

IV POSIŁEK.

Surowa Pizza, suszona w dehydratorze.

Przepis na spód od pizzy:

♥orzechy brazylijskie (zmielone)
♥migdały (zmielone)
♥1 duża cukinia
♥siemię lniane (zmielone)
♥1 ząbek czosnku
♥majeranek
♥oregano
♥bazylia
♥wędzona papryka
♥sól do smaku opcjonalnie

Opis:

Orzechów dodaj tyle aby wszystko dokładnie połączyło się z cukinią. Ma powstać dość zbita masa. Zblenduj wszystko dokładnie. Włóż do dehydratora na 8 h i susz w temp. 46-47 stopni Celsjusza. Jeśli chcesz w 43 stopniach pamiętaj, że suszenie potrwa analogicznie dłużej. Jeśli chcesz ciasto szybciej podnieś temperaturę suszenia, to już zależy do ciebie.

A na pizzę, nałóż wszystko to co lubisz. U mnie były, suszone pieczarki, pomidor, awokado, ogórek, sałata i sos pomidorowy.

Mam nadzieję, że te potrawy zainspirują was do zasmakowania się w większej ilości surowego jedzonka na co dzień.

Wspaniałego dnia Wam, życzę. – Magda

Zostań ze mną na dłużej, zajrzyj na facebook i instagram, gdzie jestem prawie codziennie. Zapraszam Cię również na youtuba, gdzie będzie pojawiać się coraz więcej nowych filmów.  A jeśli masz pytania, to pisz śmiało.

Written By
More from Magda
30 rzeczy, które możesz robić, gdy nie oglądasz telewizji
Czy można żyć bez telewizora? Ale czy takie życie będzie czegoś warte?...
Read More