Letni rodzinny spacer. Chillout. OOTD

1

Lato to czas na spacery. Szczególnie mogą docenić to ci którzy mają dzieci, prawda? 🙂

My uwielbiamy spacerować i poznawać nowe miejsca, czy pogoda czy niepogoda na dworze musimy być. Kiedyś upubliczniłam wam na fejsie taki filmik, w którym wypowiadali się więźniowie, że gdyby nie było w więzieniach możliwości wyjścia na spacerniak to nie wytrzymaliby żyć w więzieniu. Codziennie tylko o tym marzą. Ten filmik dał mi do myślenia, jak czasem rzadko mamy możliwość wyjść, być na świeżym powietrzu i obcować z naturą. My dorośli tego potrzebujemy, a co dopiero dzieci. Odczuwanie świata wszystkimi bodźcami to jest to, to jest rozwój, nauka i czerpanie radości z życia.

23 4 5
Będąc na spacerze w pobliskim parku, udało nam się jeszcze ująć piękne kwiaty, które już zaczęły przekwitać, szczególnie lawenda. [edit byłam tam dziś i już przekwitła całkowicie]

796
Nasz mała Emma chodzi już na całego, oczywiście nie chce za rączkę, ale na betonie i schodach nie ma innej opcji szczególnie, że chce już biegać.

8 10 11
Zamontowali tutaj nie dawano fontannę, która na pewien czas odstraszyła wszystkie pobliskie kaczki, ale już wróciły.:) I kwaczą na całego.:)

1312
Uwielbiam patrzeć jak dorasta, a niedawno była jeszcze taka tyci tyci kruszynka.:):) a to już nawet nie bobasek…

14 15
Co mieliśmy na sobie:
|Mama: koszulka-house, spódnica-lidl, sandałki-deezee, Emma: Koszulka, spodenki-h&m, buty-bobux, Tata: koszulka-redisbad, szorty-, buty-house|

Warto chodzić na spacery całą rodziną. Tych chwil nikt wam nie zabierze, a będzie co wspominać. Dom posprząta się później, na obiad też znajdzie się czas, a wy bierzcie swoje dziecko pod pachę, partnera za rękę i już was nie ma. Hop na spacer, bo warto!.:)

Buziaczki,
Magda

Written By
More from Magda
Rozwój: 18 miesięcy dziecka, czyli mamy 1,5 roku!
Nie mogę w to uwierzyć, uszczypnijcie mnie i to szybko! Jestem mamą...
Read More